KONST / Litografier / Färglitografi 14246427
nr 1424 6427
Färglitografi
Frankrike. Färglitografi, bildmått: 15x22cm, yttermått inklusive ram: 26x34cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:51:43
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)